Grand Canale

Paź
15

Grand Canale

„W każdej okolicy jest miejsce przyciągające szaleńców, morderców, geniuszy i wyrzutków. Tam nie liczą się zasady „tych z zewnątrz”, tam inaczej się oddycha, myśli i czuje. Tam albo giniesz albo czujesz się jak w domu.”
Grand Canale – niegdyś podwalina wielkiej konstrukcji technologicznej – dziś gigantyczny bazar gdzie możesz sprzedać, kupić lub naprawić wszelką elektronikę. Tu też zakosztujesz cybernetycznej rozgrywki, jeśli wcześniej nie wpadniesz na wojnę lokalnych gangów nieustannie grasujących po okolicy. Gigantyczny mokry kanał, wypełniony przewodami i ludźmi to jedno z najciekawszych miejsc w Slumsach choć jednocześnie Służby Porządkowe zapuszczają się tu jedynie silnie uzbrojoną grupą.
Ale Grand Canale ma też dobre strony. Zawsze jest tu prąd, informacje i rozrywka, a światła nigdy nie gasną. Wielu młodych ludzi wybiera to miejsce, decydując się na buntowniczy styl życia. Życia w towarzystwie nigdy nie zasypiającej cyberprzestrzeni. Ich kolorowo przybrane głowy i ciała pulsują w rytm muzyki, prochów krążących w żyłach i petabajtów informacji przelewających się przez ich umysły.

Równie wielu kończy tu swoje życie, gdzieś na pomostach i kładkach tego szalonego miejsca.

Szukaj

Popular posts

Ostatnie komentarze

    Nowości